Kamil KUMOREK - osobní stránka                        

  Model Man Fitness Europe 2009

Soutěž:

11Rozhodl jsem se po vážlivém přemýšlení jít do jedné soutěže. Kamarád, který se nám teď toulá v Paříži mi poslal jeden odkaz na soutěž Mr. Gay 2009 Česko a Slovensko. Popravdě jsem váhal, ale chci si nějakou podobnou soutěž vyzkoušet.
V loňském roce jsem se hlásil na soutěž Muž roku. Mnoho lidí mi říkalo, že mám šanci uspět. Nedostal jsem se ani do finále. Nechtěl jsem se vzdát naděje si zasoutěžit a zkusit tak svoje štěstí.
Neuplynulo ani půl roku a já se tedy přihlásil. Moje nejbližší okolí bylo zdrženlivé. Prý by to mohlo někde v mé rozvíjející kariéře zavřít dveře. Říkal jsem si, že se možná někde dveře zavřou, někde zase třeba otevřou.... A taky se podívejte na ceny:-), ty jsou hodně lákavé, vítěz letí do Hollywoodu. To je přece představa hodně zajímavá,..:-)
Mám mezi gayi spoustu fajn přátel a kamarádů. Mnoho z nich mi dohodilo i zajímavou nabídku, přehlídku, focení. Poznal jsem, že v tomto světě není vše, jak lidé někdy hanlivě říkají. Je tam i spousta fajn lidí,...
Půjdu soutěžit nejen pro sebe, ale právě pro všechny tyto kamarády, známé, kteří mi věří a fandí. Snad tohle vše pochopí i ostatní. Pokud ne, nebude to můj problém, ale jejich.
 
Všem kteří mě podpoří předem děkuji.

 

 

 

 

 

POŠLETE MI HLAS DO SOUTĚŽE MR. GAY ČESKO A SLOVENSKO 2009?
 
POKUD ANO, HLASUJTE NÁSLEDOVNĚ:
GAY 12
TUTO SMSKU ODEŠLETE:
7770 ze Slovenska
903 55 10 z Česka
CENA JEDNÉ SMS JE 10,-KČ NEBO 10,-SK.
ZA VAŠE HLASY PŘEDEM DĚKUJI,…
14. ÚNORA V BRATISLAVĚ PROBĚHNE VELKÉ FINÁLE

 

několik článků k soutěži:

 

Po soutěži:

 

rozhovor na Slovenské televizi